Przebieg leczenia

Terapia, którą stosujemy  dla Marysi od ponad sześciu lat bardzo poprawiła stan  jej zdrowia i zahamowała przebieg tej nieuleczalnej choroby. Marysia rośnie, przybiera powoli na wadze, po trzech latach życia  nabrała ciekawości świata.

Proces leczenia Marysi, oprócz przyjmowania leku Epi- 743, 3 razy w ciągu dnia, suplementów mitoceutycznych mito-pharma,  polega również na stworzeniu dobrych  warunków dziecku , w celu przyśpieszenia rozwoju umysłowego, psychicznego, emocjonalnego.  Marysia jest poddana codziennej rehabilitacji,  pracy z logopedą, psychologiem dziecięcym, pedagogiem szkolnym.

Marysia potrzebuje stałej, codziennej rehabilitacji oraz  Pozycjonatora dynamicznego, co razem  pomoże jej w nauce chodzenia. Systematyczne ćwiczenia, podawanie wysokoenergetycznych preparatów specjalnego żywienia w połączeniu z lekiem, poprawi  przetwarzanie energii w komórkach i wspomaga  innym komórkom przejmować funkcje wcześniej utracone.

Lek  dla Marysi dostarczany jest z Włoskiej kliniki Gesu Bambino, gdzie Marysia systematycznie musi przechodzić   kontrole średnio raz na dwa  miesiące. Podróż samolotem, koszty podróży i pobytu są bardzo obciążające dla rodzinnego budżetu domowego. Na dzień dzisiejszy  nie ma innej możliwości otrzymywania leku jak tylko z Rzymskiej Kliniki Dziecięcej Gesu Bamino.

Wierzymy, że się uda..

Spread the love